Про GREE

Компанія Gree Electric Appliances, Inc. з 2005 року щорічно визнається компанією №1 з виробництва кондиціонерів. Зараз на заводах Gree випускається кожен третій кондиціонер в світі.

Кондиціонери Gree працюють на багатьох всесвітньо відомих об'єктах, наприклад, олімпійських спорудах в Пекіні і на головному стадіоні ЧС-2010 з футболу в ПАР, чиллери Gree встановлюється на споруджувані об'єкти олімпійського Сочі. Продукція Gree експортується в 100 країн світу. В Україні кондиціонери Gree відомі з 2002 року і входять до числа найпопулярніших брендів.
Що дозволило Gree стати світовим лідером?

Кондиціонери Gree найкращий варіант для тих, хто шукає оптимальне співвідношення ціна / якість. Ви не переплачуєте за розкрутку марки на дорогих шпальтах газет та центральному телебаченні! Ви отримуєте надійну техніку з гарантією 5 років за розумні гроші. Інверторні кондиціонери Gree збираються на спільному підприємстві Gree-Daikin. Для тих, хто звик купувати найкраще, випущені найсучасніші моделі "Gree серії Класік", "Gree серії Бізнес" не мають аналогів! Оригінальний дизайн внутрішніх блоків цих моделей дозволяє використовувати їх в самих вишуканих інтер'єрах. Ці моделі випускаються в обмеженій кількості, що робить їх по справжньому ексклюзивними! У моделях Gree серій Praktik, U-Cool, U-Poem застосовані найкращі на сьогоднішній день інверторні компресори, які отримали звання "Винахід десятиліття".

Спеціалізація
Компанія Gree виробляє тільки кліматичне обладнання. Кондиціонери Gree випускаються на п'яти заводах в Китаї і трьох заводах за кордоном: у Бразилії, В'єтнамі та Пакистані. Завод з виробництва кондиціонерів Gree в Чжухаї (провінція Гуандун), на якому трудяться більше 20 000 співробітників, є одним з найбільших у світі, а загальна виробнича потужність Gree в 2011 році досягла 50 млн. Побутових і 5,5 млн. Промислових кондиціонерів.

Асортимент
Gree виробляє всі види кліматичного обладнання: побутові і напівпромислові кондиціонери, мультизональні системи GMV, чиллери, фанкойли, прецизійні кондиціонери та багато іншого. В асортименті Gree - понад 400 серій і 7000 моделей кондиціонерів.

Інновації
Особливу увагу Gree приділяє розробці сучасного кліматичного обладнання, щорічно пропонуючи споживачам нові, більш ефективні і досконалі моделі. Дослідний Центр Gree, що об'єднує три технологічних інституту, є найбільшим в галузі. Більше 5000 інженерів працюють в 300 лабораторіях Центру, оснащених за останнім словом техніки. Тут проводяться фундаментальні дослідження, метою яких є подальший розвиток галузі.

Одна з пріоритетних завдань компанії Gree - подальше підвищення енергоефективності кліматичного обладнання. Дослідному Центру Gree присвоєно статус галузевого Національного інституту з енергозбереження та охорони навколишнього середовища, його діяльність відзначена державними нагородами. Всесвітнє визнання отримала розроблена Gree нова инверторная технологія G10 для побутових кондиціонерів. Мінімальна частота обертання компресора, створеного за цією технологією, складає всього 1 Гц. Такий кондиціонер споживає на 70% менше енергії при роботі на мінімальних обертах, ніж традиційні інвертори. Великих успіхів компанія Gree домоглася при створенні енергоефективних відцентрових чілерів.

Якість
Якість продукції - предмет особливої гордості Gree. C моменту заснування компанії у 1991 році, Gree спирається на принципи «Філософії Довершеного Кондиціонера». В її основі - турбота про якість продукції на кожному етапі: проектування, виробництва, установки та сервісного обслуговування.

Неперевершена якість і висока надійність кліматичного обладнання Gree отримали визнання у всьому світі, що підтверджують більше 50 міжнародних і національних нагород за якість. Gree також є єдиною компанією-виробником систем кондиціонування повітря в Китаї, що володіє «Сертифікатом на експорт без нагляду».

Відмінна якість продукції та високий професіоналізм монтажників дозволяють Gree надавати 5-річну гарантію на всі кондиціонери, що продаються і встановлювані офіційними дилерами Gree.