Мультисистеми Free Match

Мультисистеми Free Match

Мультісистеми Free Match

Мультісистеми Free Match

З інверторними мультисистема Free Match можна забезпечити рівномірне кондиціонування або підігрів повітря на об'єктах із середніми або вельми значними площами. Оптимальний мікроклімат дозволить створити використання всього одного універсального зовнішнього блоку. При цьому можна заощадити місце на фасадній стіні будівлі, і в порівнянні з установкою декількох звичайних спліт-систем, знижуються витрати на обслуговування кондиціонера.

Комплектувати мультісістему GREE Free Match можна як одним, так і двома-п'ятьма внутрішніми блоками в різних їх комбінаціях і типорозмірах від 7 до 24 за умови, що сума їх потужностей (режим Охолодження) не перевищить 11,58 кВт. Найбільший типорозмір пропонованого споживачеві зовнішнього блоку Free Match - 42.

Клас енергоефективності розглянутої мультісістеми GREE «А +».

Температурний діапазон роботи:

  • В режимі охолодження - ВІД -15 ° C ДО + 48 ° C
  • У режимі обігріву - ВІД -15 ° C ДО + 24 ° C

Покупець має можливість вибрати внутрішні блоки - настінні, канальні, напольно-стельові або касетні. Проте, працювати всі вони при підключенні до одного зовнішнього блоку можуть тільки в однаковому режимі - охолодження, або обігрів.

Можливість використання на комерційних об'єктах

Незважаючи на те, що серія Free Match відноситься до побутових кондиціонерів GREE, їх використання допустимо на невеликих і середніх за площею комерційних об'єктах. Для цього слід вибирати зовнішній блок в 42 типорозмірі, що допускає висотний перепад (в порівнянні з розташуванням внутрішніх блоків) до 15 м, спроектований під максимальну сумарну довжину траси до 80 м. Таке рішення допускає підключення від 2 до 5 внутрішніх блоків. Чим менша кількість внутрішніх блоків буде підключено, тим довші ділянки траси можна прокладати.

Ця категорія порожня.