Касетні спліт-системи

Касетні спліт-системи

Касетні спліт-системи (кондиціонери) Gree Черкаси:


Під даним видом кондиціонерів увазі спліт-системи, внутрішній блок яких виконаний у вигляді касети, вбудовуваної в підвісну стелю. Зовнішній блок касетного кондиціонера розміщують зовні будівлі на спеціальних кронштейнах. Розподіл повітря в касетних кондиціонерах відбувається через спеціальне регульоване жалюзі, а всі комунікації між зовнішнім, внутрішнім блоком і електромережею, зазвичай, також ховаються за підвісною стелею. Касетний кондиціонер є хорошим рішенням для забезпечення підтримки оптимальної кімнатної температури в приміщеннях.

 

Касетні кондиціонери знайшли своє застосування в багатьох офісних, торгових і адміністративних приміщеннях. Вони добре вписуються в будь-який інтер'єр, так як внутрішній блок монтується в підвісну стелю. Слід відразу зазначити, що касетні кондиціонери Черкаси можуть використовуватися в основному в достатньо просторих приміщеннях з високими стелями, що робить практично неможливим їх застосування в малогабаритних квартирах. Вся справа в тому, що касетні кондиціонери кріпляться на стелі і прикриваються підвісною стелею, що в більшості випадків значно зменшує загальний обсяг приміщення.

 

Касетні кондиціонери незамінні в приміщеннях, де збирається велика кількість людей (офіси, магазини, кафе, ресторани і т.д.). Їх конструкція продумана до дрібниць. Розмір самого маленького кондиціонера не більше стандартної стельової плитки, він оригінально закривається декоративною панеллю-гратами, оснащеної автоматичними жалюзі. Повітря розподіляється рівномірно в двох або чотирьох напрямках.

 

Для цих спліт-систем передбачається особливий монтаж, кондиціонер не встановлюється на стіні, а вбудовується в конструкцію підвісної стелі, тим самим не перевантажуючи інтер'єр, залишаючись практично непомітним.

 

Відвідавши наш магазин кондиціонерів в Черкасах, ви ознайомитеся з великим асортиментом касетних кондиціонерів, що мають масу переваг. Найважливіше достоїнство такої спліт-системи - можливість охолодження великої площі приміщення за рахунок рівномірного розподілу повітря в різних напрямках. Розташовуючись в центрі стелі, система дозволяє створювати максимально комфортні умови, виключаючи місця з інтенсивним рухом холодного повітря або, навпаки, недостатньо охолоджені.

 

Нашою компанією здійснюється продаж, установка кондиціонерів Gree касетного типу. Ми допоможемо вам створити комфорт на гідних умовах з високою якістю виконуваних робіт!

Ця категорія порожня.