Канальні високонапірні

Канальні високонапірні

Канальні кондиціонери Gree в Черкасах:

 

Інтернет-магазин кондиціонерів Gree пропонує замовити кращі кондиціонери канального типу від ведущіго виробника кліматичної техніки. Основна перевага таких систем - можливість прихованої установки внутрішнього блоку за підвісною стелею або в підсобної кімнаті. Одного внутрішнього блоку достатньо, щоб підтримувати потрібний температурний режим в кількох кімнатах квартири, офісу або заміського будинку. Повітроводи для забору та подачі повітряної маси теж приховані від сторонніх очей, що дозволяє не порушувати зовнішній вигляд інтер'єру. Видимими залишаються тільки декоративні грати або дифузори.

Серед пропонованого обладнання можна вибрати низьконапірні, середньонапірні або високонапірні моделі. Потужний натиск повітря забезпечує циркуляцію у всіх куточках приміщення складної конфігурації. До особливостей цих пристроїв можна віднести можливість підмішування свіжого повітря з вулиці, що дозволяє підтримувати сприятливу атмосферу в приміщенні.

 

Звернувшись у фірму Gree Черкаси, ви можете купити канальний кондиціонер з доставкою по Черкасам та Черкаської області, а також в регіони України. Фахівці відділу продажів допоможуть підібрати пристрій, що підходить за всіма необхідним параметрам продуктивності та функціоналу, а також прорахують вартість монтажу.

 

Ми здійснюємо повний комплекс послуг з підключення та обслуговування спліт систем. Клієнтам, які уклали договір на установку і сервіс в нашій компанії, ми продовжуємо гарантію на техніку та виконані роботи до 5 років! Ціни на канальні кондиціонери, зазначені в магазині вас приємно здивують. Телефонуйте вже сьогодні!

Ця категорія порожня.